Rolety materiałowe

oferta Rolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicami

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Rolety dzień noc w zabudowie mikro - jest to nowoczesny system rolet kasetowych, który występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami. Zastosowanie podwójnej tkaniny składającej się z poziomych pasów daje możliwość uzyskania w pomieszczeniu efektu dzień-noc. Kolorystyka drewnopodobna systemu idealnie dopasowuje się do stolarki okiennej.

Rolety dzień noc w zabudowie przestrzennej - jest to system rolet naramowych, który występuje w formie przykręcanej, nakładanej lub przyklejanej kasety z prowadnicami przestrzennymi. Zastosowanie podwójnej tkaniny składającej się z poziomych pasów daje możliwość uzyskania w pomieszczeniu efektu dzień-noc. Kolorystyka drewnopodobna systemu idealnie dopasowuje się do stolarki okiennej.

Rolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicamiRolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicamiRolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicamiRolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicamiRolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicamiRolety materiałowe d/n w kasecie z prowadnicami